WIZYTÓWKI

Czeka Cię spotkanie w interesach? Pisanie numeru na kartce zaczyna być męczące? Czas to zmienić! BĄDŹ WIDOCZNY! Postaw na proste i sprawdzone narzędzie przekazu jakim są wizytówki STANDARD lub EXPRESS. Skuteczność gwarantowana.

  • *PROSTY PROJEKT od 20 zł
  • *SZYBKI CZAS REALIZACJI do 24H
  • *NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU CYFROWEGO

WIZYTÓWKI STANDARD

Wizytówki STANDARDOWE imienne i firmowe - w zależności od potrzeby, drukujemy na wysokogatunkowych papierach gładkich matowych o gramaturze 350g/m2 w rozmiarach 90x50mm i 85x55mm. Na życzenie klienta możemy wydrukować wizytówki w dowolnym formacie i orientacji (poziome lub pionowe), zarówno jednostronnie jak i dwustronnie. Wszystkie wizytówki STANDARDOWE są uszlachetnione jedno lub dwustronie folią matową lub błyszczącą do wyboru. Możemy także zaokrąglić w nich rogi. Wszystkie te usługi są wliczone w cenę wizytówek STANDARDOWYCH.WIZYTÓWKI EXPRESS

Wizytówki EXPRESS imienne i firmowe - w zależności od potrzeby, drukujemy na wysokogatunkowych papierach gładkich matowych lub z połyskiem o gramaturze do 350g/m2. Standardowy rozmiar wizytówki to 90x50mm. Na życzenie klienta możemy wydrukować wizytówki w dowolnym formacie i orientacji (poziome lub pionowe), zarówno jednostronnie jak i dwustronnie.


FORMULARZ ZAMÓWIENIA