ULOTKI

Konkurencja nie śpi, więc nie zostawaj w tyle. BĄDŹ WIDOCZNY! Daj się poznać ludziom z okolicy i nie tylko. Ulotki to tani i skuteczny sposób aby to zrobić. Drukujesz tyle ile chcesz w danej chwili. Prosty projekt zrobimy dla Ciebie juz w 12H.

  • *PROSTY PROJEKT od 50 zł
  • *SZYBKI CZAS REALIZACJI do 24H
  • *NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU

ULOTKI STANDARD

Ulotki drukujemy metodą offsetową na różnych rodzajach papieru w zależności od upodobań klienta. Może to być zwykły papier offsetowy (gramatura 80g/m2), kredowy połysk/mat (gramatura 130 - 300g/m2) lub satynowy (gramatura 90 - 200g/m2). Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów możemy wykonać zamówienie na innym rodzaju papieru lub o innej gramaturze. Zlecenie takie jest wyceniane indywidualnie a czas realizacji może się wydłużyć.ULOTKI EXPRESS

Ulotki drukujemy metodą cyfrową na różnych rodzajach papieru w zależności od upodobań klienta. Może to być zwykły papier offsetowy (gramatura 80g/m2), kredowy połysk/mat (gramatura 115 - 200g/m2) lub satynowy (gramatura 90 - 200g/m2). Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów możemy wykonać zamówienie na innym rodzaju papieru lub o innej gramaturze. Zlecenie takie jest wyceniane indywidualnie a czas realizacji może się wydłużyć.


FORMULARZ ZAMÓWIENIA