SKANY

Skanowanie polega na przeniesieniu treści oryginału do formy cyfrowej. Stosuje się je w celu archiwizacji danych, dając jednocześnie możliwość powielenia w dowolnym rozmiarze. Skanujemy we wszystkich formatach do A0+, w kolorze i w czerni-bieli.

  • *SKANOWANIE AUTOMATYCZNE JAK I RĘCZNE
  • *SKANY W ROZDZIELCZOŚCI DO 1200dpi
  • *SZYBKI CZAS REALIZACJI

SKANY WIELKOFORMATOWE

Do skanowania wielkoformatowego w naszej firmie używamy urządzenia firmy COLORTAC modelu SmartLF SC 36 Xpress. Przeznaczony jest do skanowania map, planów, projektów, rysunków inżynieskich i każdej dokumentacji techniczej w rozmiarze do 36 cali (A0+). Technologia SingleSensor zapewnia dosknonałą jakość oraz dużo większą prędkość skanowania.


Zobacz jaką technologią dysponuje nasz skaner: FILM COLORTRAC


SKANY AUTOMATYCZNE

Są to skany, które wykonuje automat z bardzo dużą prędkością zachowując przy tym wysoką jakość. Ta opcja pozwala na wykonanie dużej ilości skanów w krótkim czasie. Skanujemy automatycznie materiały jedno i dwustronicowe w rozdzielczości do 600dpi w formatach od A5 do A3.


SKANY RĘCZNE

Takie skany wykonuje się ręcznie kładąc każdy oryginał z osobna na szybę skanera. Jest to dość powolny proces, ale umożliwia skanowanie takich materiałów jak: książki, czasopisma i inne materiały bez możliwości rozebrania ich na poszczególne kartki. Opcja ta charakteryzuje się bardzo wysoką jakością skanowania, szczegółowo odwzorowuje oryginał. Skanujemy ręcznie w rozdzielczości do 600dpi w każdym formacie do A3.


FORMULARZ ZAMÓWIENIA