OPRAWY PRAC

BĄDŹ WIDOCZNY!

  • *PROFESJONALNIE, ESTETYCZNIE I TANIO
  • *10% RABATU NA WYDRUKI DLA STUDENTÓW
  • *CZAS REALIZACJI - OD RĘKI

OPRAWY

Oprawy, które wykonujemy: twarda introligatorska zbijana (honorowana przez wszystkie urzędy), twarda kanałowa, termobind lub bind. Czas wykonania opraw wynosi ok. 10min. (wyłączając oprawę introligatorską zbijaną). Pliki do wydruku można przesłać do nas mailem i odebrać oprawione w dogodnym dla siebie terminie.

OPRAWA INTROLIGATORSKA TWARDA

Oprawa INTROLIGATORSKA TWARDA (zbijana) stosowana do obszernej dokumentacji, planów, projektów, itp. Jest to oprawa zgodna z wymaganiami stawianymi przez urzędy. Czas wykonania do 48H od momentu przyjęcia zamówienia do druku.

OPRAWA TWARDA KANAŁOWA

Oprawa TWARDA KANAŁOWA kolorowa (granat, bordo, zieleń), skóropodobna, estetyczna ze złotymi wytłoczeniami: Praca Magisterska, Licencjacka, Dyplomowa. Na życzenie klienta możemy zrobić okładki z dowolnym tłoczeniem (napisem lub logo - czas oczekiwanie to kilka dni roboczych). Dużą zaletą takiej oprawy jest fakt, że można ją powtórnie otworzyć i wymienić dowolną ilość akruszy (nawet 1 arkusz), bez konieczności drukowania całej pracy od nowa.

OPRAWA TERMOBIND

Oprawa termiczna TERMOBIND składa się z przezroczystej okładki i kartonowego kolorowego tyłu. Polega na wklejeniu na gorąco w grzbiet okładki akruszy. Można ją stosować do oprawy dokumentów, sprawozdań, audytów, aktów prawnych a także wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych i nie tylko. Jest to najtańszy i najszybszy rodzaj oprawy, może zawierać od 10 do 480 arkuszy (960 stron) papieru 80gm2.

OPRAWA BIND

Na oprawę BIND składa się przezroczysta okładka i kartonowy kolorowy tył, całość spięta jest plastikową spiralą. Arkusze dziurkuje się specjalną maszyną a następnie za jej pomocą składa się oprawę w całość. Zaletą tej oprawy jest możliwość rozpięcia jej i wymiany dowolnej ilości arkuszy bez konieczności niszczenia całej pracy. Stosowana najczęściej do oprawy dokumentów, prezentacji, planów domów (łączone z arkuszami A3), prac zaliczeniowych i innych. Oprawa BIND może zawierać od 10 do 450 arkuszy (900 stron) papieru 80g/m2.


Wydruk pracy na papierze satynowym 90g/m2 +10% ceny wydruku

Wydruk pracy na papierze satynowym 120g/m2 +15% ceny wydruku

FORMULARZ ZAMÓWIENIA