OFERTA

Tutaj możecie Państwo w prosty i szybki sposób sprawdzić czym się zajmujemy i jakie prace wykonujemy. Przedstawiamy i opisujemy wszystkie usługi na jednej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • *STRONY WWW (PROJEKTY I REALIZACJA)
  • *POLIGRAFIA (DRUK CYFROWY I OFFSETOWY)
  • *XERO I SKANOWANIE (POMOC W PROWADZENIU BIURA)

PROMOCJE ( STUDENCI z ważną legitymacją studencką )

Promocja "10% zniżki dla firm i studentów" obejmuje skany, wydruki i xero (wyłączając nakłady A4 i A3 powyżej 500 szt.). Zniżka przysługuje każdemu studentowi z ważną legitymacją studencką. Promocja trwa do odwołania.


wydruki wielkoformatowe, wydruki małoformatowe, xero, skany

STRONY WWW ( PROJEKTY i REALIZACJA )

Jeśli chciałbyś mieć stronę w internecie a nie wiesz jak się za to zabrać dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci to zrobić krok po kroku. Wykonujemy profesjonalnie strony internetowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Nasza usługa STRONY WWW obejmuje projekt, wykonanie i opublikowanie strony w internecie.


strony WWW

POLIGRAFIA ( DRUK CYFROWY i OFFSETOWY )

Drukujemy cyfrowo na najnowszych maszynach Konica Minolta. Zapewniają one bardzo wysoką jakość wykonanych wydruków. Także, szybkość drukowania jaką umożliwiją nam te maszyny, powoduje, że terminy oczekiwania na gotowe wydruki wahają się od kilku godzin do jednego dnia roboczego. Technika druku cyfrowego preferowana jest do niskich i średnich nakładów.


Druk offestowy obejmuje wszystkie produkty przez nas oferowane. Technika ta różni się od cyfrowej metodą przygotowania materiałów do druku oraz sposobem samego drukowania. Różnica ta powoduje, że czas potrzebny na realizację zleceń wykonywanych tą techniką zajmuję kilka dni roboczych. Zaletą druku offsetowego jest niska cena oraz możliwość drukowania dużych i bardzo dużych nakładów na różnych podłożach drukowych o gramaturze do 400g/m2.


wizytówki, ulotki, papiery firmowe, katalogi, banery

XERO i SKANOWANIE ( POMOC W PROWADZENIU BIURA )

Ksero wykonujemy na najnowszych, bardzo szybkich maszynach Konica Minolta. Zapewniają one bardzo dobrą jakość kopii. Odbitki wykonujemy w formatach A4 i A3 w kolorze i czerni-bieli, zarówno luźne kartki (xero automatyczne) jak i spięte materiały - zeszyty, książki, czasopisma, itp. (xero ręczne). Mamy krótkie terminy realizacji.


Skanujemy w rozdzielczości 600dpi, automatycznie jaki i ręcznie w formatach A4 i A3.


xero, skany

OPRAWY PRAC ( BIND, TERMOBIND, KANAŁOWE )

Oprawy, które wykonujemy: twarda introligatorska zbijana (honorowana przez wszystkie urzędy), twarda kanałowa, termobind lub bind. Czas wykonania opraw wynosi ok. 10min. (wyłączając oprawę introligatorską zbijaną). Pliki do wydruku można przesłać do nas mailem lub przynieść na dowolnym nośniku i odebrać oprawione w dogodnym dla siebie terminie.


Wszystkie oprawy robimy sprawnie i starnnie z dbałością o szczegóły. Tak aby klient dostał produkt najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie.


oprawy prac